Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Cottun pub

Cotton pub
Kiesikatu 5 - 7, Kaarina
Puh. 02-2433357

Joukkueen kapteeni:
lauri kauppinen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
4Cottun pub6222139
3Moision Olkkari 164221210
8Pocket 353221210
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
9Ekubilis49221012
11Galaxie 34722913
10Pub Jaska 24922715
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jere Mickelsson
18
12
648.9
Lauri Kauppinen
21
14
645.06
Timo Laakso
18
13
593.95
Aleksi Kojo
13
7
408.27
Kimmo Takkunen
13
6
309.46
Tero Honko
10
6
266.48
Mikko Suma
9
4
185.62
Pasi Ilo
7
0
70

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Fox 2Cottun pub3-2
41Moision Olkkari 2Cottun pub1-4
42Cottun pubBasso 103-2
43Cottun pubGalaxie 35-0
44Pub Jaska 2Cottun pub3-2
45Cottun pubTapper´s InnToo3-2
46Ihan vaan pubi 1Cottun pub3-2
47EkubilisCottun pub1-4
48Cottun pubBasso 22-3
49Cottun pubPocket 32-3
50Moision Olkkari 1Cottun pub3-2
2Cottun pubFox 21-4
3Cottun pubMoision Olkkari 24-1
4Basso 10Cottun pub2-3
5Galaxie 3Cottun pub2-3
6Cottun pubPub Jaska 23-2
7Tapper´s InnTooCottun pub2-3
8Cottun pubIhan vaan pubi 13-2
9Cottun pubEkubilis2-3
10Basso 2Cottun pub3-2
11Pocket 3Cottun pub2-3
12Cottun pubMoision Olkkari 14-1

PLAYOFF
13Cottun pubIhan vaan pubi 14-1
14Ihan vaan pubi 1Cottun pub2-3
15Cottun pubIhan vaan pubi 14-1

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802874 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk