Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Höveli 1

Höveli
Hyrköistentie 26, Turku
Puh. 02-2403327

Joukkueen kapteeni:
Petri Lempinen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Petri Lempinen
22
20
990
Esa Järvinen
22
20
934.43
Joni Hautamäki
21
17
875.03
Jesse Huhtanen
14
11
534.91
Katri Keituri
16
10
499.11
Jarkko Vehviläinen
9
8
408.82
Tomy Salo
13
9
391.98
Jonne Rinne
3
1
84.83

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40BHöveli 1Höveli 24-1
41AHöveli 1BK-14-1
41BIhan vaan pubi 2Höveli 11-4
42Höveli 1Tapper´s InnTres5-0
43Höveli 1D-klubi4-1
44Masa TeamHöveli 10-5
45Höveli 1Semafori3-2
46Old SmugglerHöveli 11-4
47Höveli 1Surutoin5-0
48Basso 3Höveli 13-2
49Höveli 1Iloinen Härkä 35-0
50Höveli 1Pocket 55-0
2AHöveli 2Höveli 10-5
3ABK-1Höveli 12-3
3BHöveli 1Ihan vaan pubi 24-1
4Tapper´s InnTresHöveli 12-3
5D-klubiHöveli 11-4
6Höveli 1Masa Team3-2
7SemaforiHöveli 10-5
8Höveli 1Old Smuggler4-1
9SurutoinHöveli 11-4
10Höveli 1Basso 34-1
11Iloinen Härkä 3Höveli 12-3
12Pocket 5Höveli 11-4

PLAYOFF
13Höveli 1Tapper´s InnTres4-1
14Tapper´s InnTresHöveli 11-4
15Höveli 1Tapper´s InnTres

Seuraava ottelu

vk 15Höveli 1Tapper´s InnTres

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802911 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk