Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pocket 1

Pocket Bar & Billiard
Yliopistonkatu, Turku
Puh. 040-7634321
www.pocketbar.fi

Joukkueen kapteeni:
Nuno Francisco

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Santtu Penttilä
16
11.5
555.66
Kim Laaksonen
12
12
535.83
Hannu Pekkanen
12
9.5
443.21
Nuno Francisco
11
8.5
355.81
Jari Tamminen
13
7
347
Aku Nordblom
7
5
261.79
Jarkko Kylander
12
3.5
226.28
Jouko Hiltunen
7
5
223.35
Sami Jokinen
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Pocket 1Pocket 22-3
43Tapper´s InnPocket 11-4
44Pocket 1Aura2-3
45PelimiesPocket 11-4
46Galaxie 1Pocket 12-3
47Pocket 1Proffa 15-0
48Iloinen Härkä 1Pocket 10-5
49Pocket 1Pub Jaska 12-3
50Taimon KrouviPocket 10-5
4Pocket 2Pocket 11-4
5Pocket 1Tapper´s Inn4-1
6AuraPocket 13-2
7Pocket 1Pelimies5-0
8Pocket 1Galaxie 14-1
9Proffa 1Pocket 12-3
10Pocket 1Iloinen Härkä 14-1
11Pub Jaska 1Pocket 14-1
12Pocket 1Taimon Krouvi3-2

PLAYOFF
13Pocket 1Tapper´s Inn5-0
14Tapper´s InnPocket 10-5
15Pocket 1Tapper´s Inn

Seuraava ottelu

vk 15Pocket 1Tapper´s Inn

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803027 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk