Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pocket 3

Pocket Bar & Billiard
Yliopistonkatu, Turku
Puh. 040-7634321
www.pocketbar.fi

Joukkueen kapteeni:
Teemu Hietarinta

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
4Cottun pub6222139
3Moision Olkkari 164221210
8Pocket 353221210
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
9Ekubilis49221012
11Galaxie 34722913
10Pub Jaska 24922715
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jesse Laine
17
16
775.41
Lauri Salmi
18
11
497.09
Niko Karhu
15
7
357.82
Teemu Hietarinta
14
6
337.89
Pasi Terävä
13
5
334.9
Antti Remahl
5
2
120.81
Jesse Kiviniemi
5
2
103.1
Toni Nurmi
6
1
80
Pauli Pullinen
3
1
71.94
Julius Saarinen
4
1
70.5
Miro Simonen
5
1
70
Jaakko Lamminpää
4
0
40
Marko Kärkkäinen
1
0
10

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Galaxie 3Pocket 32-3
41Pocket 3Pub Jaska 22-3
42Pocket 3Tapper´s InnToo2-3
43Fox 2Pocket 32-3
44Pocket 3Moision Olkkari 23-2
45Basso 10Pocket 32-3
46Pocket 3Ekubilis2-3
47Pocket 3Moision Olkkari 10-5
48Ihan vaan pubi 1Pocket 34-1
49Cottun pubPocket 32-3
50Pocket 3Basso 22-3
2Pocket 3Galaxie 34-1
3Pub Jaska 2Pocket 32-3
4Tapper´s InnTooPocket 32-3
5Pocket 3Fox 21-4
6Moision Olkkari 2Pocket 31-4
7Pocket 3Basso 102-3
8EkubilisPocket 34-1
9Moision Olkkari 1Pocket 32-3
10Pocket 3Ihan vaan pubi 13-2
11Pocket 3Cottun pub2-3
12Basso 2Pocket 32-3

PLAYOFF
13Basso 2Pocket 33-2
14Pocket 3Basso 22-3
15Basso 2Pocket 32-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65855 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803149 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk