Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Masa Team

Masan Baari
Tampereentie 5, Turku
Puh. 02-2333765

Joukkueen kapteeni:
Timo Roivainen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
13Höveli 24024519
12Old Smuggler4124717
11Semafori4924816
10Iloinen Härkä 35224717
9Masa Team52241014
8Tapper´s InnTres5324915
7Pocket 55624915
6Ihan vaan pubi 256241113
5Surutoin6524168
4Basso 37024186
3D-klubi7324168
2BK-17624177
1Höveli 19624231

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Tomi Aaltonen
23
14
736.06
Timo Roivainen
24
7
478.23
Tomi Niemi
10
7
428.06
Seppo Makkonen
20
6
380.26
Lasse Tolppanen
10
8
358.22
Ari Virtanen
13
5
297.94
Mika Kokko
10
3
170
Heikki Pelttari
5
1
78.8
Tero Toivonen
3
1
60.84
Pertti Lehtonen
1
0
10
Aino Martinmäki
1
0
10

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40APocket 5Masa Team4-1
40BMasa TeamIloinen Härkä 33-2
41AMasa TeamHöveli 23-2
41BOld SmugglerMasa Team1-4
42SurutoinMasa Team2-3
43Masa TeamIhan vaan pubi 23-2
44Masa TeamHöveli 10-5
45BK-1Masa Team4-1
46Tapper´s InnTresMasa Team2-3
47Masa TeamBasso 32-3
48SemaforiMasa Team1-4
50Masa TeamD-klubi0-5
2AIloinen Härkä 3Masa Team3-2
2BMasa TeamPocket 51-4
3AHöveli 2Masa Team3-2
3BMasa TeamOld Smuggler4-1
4Masa TeamSurutoin1-4
5Ihan vaan pubi 2Masa Team3-2
6Höveli 1Masa Team3-2
7Masa TeamBK-12-3
8Masa TeamTapper´s InnTres3-2
9Basso 3Masa Team4-1
10Masa TeamSemafori4-1
12D-klubiMasa Team4-1

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802996 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk