Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pub Jaska 2

Pub Jaska
Alhastentie 7, Raisio
Puh. 02-4372430

Joukkueen kapteeni:
Juha Hautakorpi

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Joni Laiho
18
10
503.21
Jyri Laakso
17
8
452.42
Juha-matti Luostarinen
13
9
409.73
Timo Huhta
16
6
356.22
Kalle Linden
12
6
273.86
Marko Jalonen
8
3
199.98
Juha Hautakorpi
9
3
177.99
Marko Poikolainen
5
3
128.92
Marko Kallio
9
1
118.69
Ville Uoti
3
0
30
Ville Lehtimäki
0
0
0
Antti Lehtoranta
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Pub Jaska 2Ekubilis4-1
41Pocket 3Pub Jaska 22-3
42Basso 2Pub Jaska 23-2
43Pub Jaska 2Moision Olkkari 11-4
44Pub Jaska 2Cottun pub3-2
45Ihan vaan pubi 1Pub Jaska 23-2
46Galaxie 3Pub Jaska 22-3
47Pub Jaska 2Fox 21-4
48Moision Olkkari 2Pub Jaska 21-4
49Basso 10Pub Jaska 23-2
50Pub Jaska 2Tapper´s InnToo2-3
2EkubilisPub Jaska 23-2
3Pub Jaska 2Pocket 32-3
4Pub Jaska 2Basso 21-4
5Moision Olkkari 1Pub Jaska 23-2
6Cottun pubPub Jaska 23-2
7Pub Jaska 2Ihan vaan pubi 12-3
8Pub Jaska 2Galaxie 31-4
9Fox 2Pub Jaska 23-2
10Pub Jaska 2Moision Olkkari 24-1
11Pub Jaska 2Basso 103-2
12Tapper´s InnTooPub Jaska 24-1

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 2 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65855 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803171 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk