Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pocket 2

Pocket Bar & Billiard
Yliopistonkatu, Turku
Puh. 040-7634321
www.pocketbar.fi

Joukkueen kapteeni:
Juha Bergius

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jouni Tähti
9
9
427.9
Hans Roine
15
6
414.4
Juha Bergius
11
6
327.63
Iivo Gylden
9
6
282.47
Rasmus Kordelin
9
5
238.44
Junnu Väänänen
11
3
208.69
Mika Laaksonen
12
3
208.38
Niko Putaala
6
5
178.7
Risto Vainio
6
2
111.6
Ville Virtanen
2
1
40

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Pocket 1Pocket 22-3
43Pocket 2Proffa 10-5
44Iloinen Härkä 1Pocket 20-5
45Pocket 2Pub Jaska 13-2
46Taimon KrouviPocket 22-3
47Pocket 2Galaxie 14-1
48Pocket 2Tapper´s Inn3-2
49AuraPocket 25-0
50Pocket 2Pelimies3-2
4Pocket 2Pocket 11-4
5Proffa 1Pocket 22-3
6Pocket 2Iloinen Härkä 13-2
7Pub Jaska 1Pocket 21-4
8Pocket 2Taimon Krouvi2-3
9Galaxie 1Pocket 24-1
10Tapper´s InnPocket 23-2
11Pocket 2Aura2-3
12PelimiesPocket 21-4

PLAYOFF
13Pocket 2Pelimies3-2
14PelimiesPocket 22-3
15Pocket 2Pelimies3-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803029 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk