Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Moision Olkkari 2

Moision Olkkari
Moision koulutie 22, Turku
Puh. 040-0899736

Joukkueen kapteeni:
Eero Junnila

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Joni Aaltonen
14
5
382.06
Joonas Paasioksa
13
7
356.37
Eero Junnila
22
4
322.1
Matti Häkkänen
17
3
248.53
Heikki Tanskanen
8
3
153.38
Teppo Laine
12
0
120
Antti Peltonen
9
1
114
Petri Paju
5
1
70
Jeremias Penttinen
4
0
40
Mika Hiekkamäki
3
0
30
Janne Lilja
1
0
10
Miki Nieminen
1
0
10
Seppo Pihlajamäki
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Moision Olkkari 1Moision Olkkari 25-0
41Moision Olkkari 2Cottun pub1-4
42Moision Olkkari 2Ihan vaan pubi 12-3
43EkubilisMoision Olkkari 24-1
44Pocket 3Moision Olkkari 23-2
45Moision Olkkari 2Basso 21-4
46Moision Olkkari 2Basso 102-3
47Galaxie 3Moision Olkkari 23-2
48Moision Olkkari 2Pub Jaska 21-4
49Tapper´s InnTooMoision Olkkari 25-0
50Fox 2Moision Olkkari 24-1
2Moision Olkkari 2Moision Olkkari 13-2
3Cottun pubMoision Olkkari 24-1
4Ihan vaan pubi 1Moision Olkkari 25-0
5Moision Olkkari 2Ekubilis1-4
6Moision Olkkari 2Pocket 31-4
7Basso 2Moision Olkkari 25-0
8Basso 10Moision Olkkari 24-1
9Moision Olkkari 2Galaxie 32-3
10Pub Jaska 2Moision Olkkari 24-1
11Moision Olkkari 2Tapper´s InnToo0-5
12Moision Olkkari 2Fox 21-4

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65843 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802296 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk