Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Galaxie 3

Galaxie Center Turku
Eerikinkatu 30, Turku
Puh. 010-4233237
www.galaxie.fi/turku/
Web-kamera

Joukkueen kapteeni:
Merike Sorsa

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Eero Kaunisto
12
11
535.65
William Karlsson
17
9
500.91
Santeri Nieminen
16
9
495.28
Jyri Nurmi
14
5
329.39
Riikka Juhola
12
5
302.33
Aleksi Aaltonen
10
6
252.9
Niko Vastamäki
14
1
194.15
Joni Laine
6
1
82
Merike Sorsa
7
0
70
Lasse Koivunen
1
0
10
Nico Aho
1
0
10
Ville Honkanen
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Galaxie 3Pocket 32-3
41Galaxie 3Basso 21-4
42Moision Olkkari 1Galaxie 33-2
43Cottun pubGalaxie 35-0
44Galaxie 3Ihan vaan pubi 11-4
45EkubilisGalaxie 32-3
46Galaxie 3Pub Jaska 22-3
47Galaxie 3Moision Olkkari 23-2
48Tapper´s InnTooGalaxie 32-3
49Galaxie 3Fox 23-2
50Galaxie 3Basso 102-3
2Pocket 3Galaxie 34-1
3Basso 2Galaxie 34-1
4Galaxie 3Moision Olkkari 13-2
5Galaxie 3Cottun pub2-3
6Ihan vaan pubi 1Galaxie 33-2
7Galaxie 3Ekubilis3-2
8Pub Jaska 2Galaxie 31-4
9Moision Olkkari 2Galaxie 32-3
10Galaxie 3Tapper´s InnToo2-3
11Fox 2Galaxie 32-3
12Basso 10Galaxie 34-1

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802407 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk