Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Tapper´s InnToo

Tapper´s Inn
Viljontie 8, Sauvo
Puh. 02-4730116

Joukkueen kapteeni:
Antti Katajainen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
12Moision Olkkari 22322121
11Galaxie 34722913
10Pub Jaska 24922715
9Ekubilis49221012
8Pocket 353221210
7Tapper´s InnToo54221012
6Basso 1056221111
5Ihan vaan pubi 158221111
4Cottun pub6222139
3Moision Olkkari 164221210
2Fox 26922166
1Basso 27522202

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Henri Laaksonen
16
10
491.72
Atte Paloniemi
16
9
461.27
Tommi Peltonen
14
8
432.05
Ville Kalasniemi
10
8
367.04
Jussi Korhonen
8
5
288.94
Antti Katajainen
16
3
267.51
Tuomas Manninen
12
6
259.6
Miika Kyynäräinen
12
4
220.4
Joonas Grönberg
6
1
102.85

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Tapper´s InnTooIhan vaan pubi 11-4
41EkubilisTapper´s InnToo2-3
42Pocket 3Tapper´s InnToo2-3
43Tapper´s InnTooBasso 21-4
44Moision Olkkari 1Tapper´s InnToo2-3
45Cottun pubTapper´s InnToo3-2
46Tapper´s InnTooFox 21-4
47Basso 10Tapper´s InnToo2-3
48Tapper´s InnTooGalaxie 32-3
49Tapper´s InnTooMoision Olkkari 25-0
50Pub Jaska 2Tapper´s InnToo2-3
2Ihan vaan pubi 1Tapper´s InnToo2-3
3Tapper´s InnTooEkubilis1-4
4Tapper´s InnTooPocket 32-3
5Basso 2Tapper´s InnToo3-2
6Tapper´s InnTooMoision Olkkari 11-4
7Tapper´s InnTooCottun pub2-3
8Fox 2Tapper´s InnToo3-2
9Tapper´s InnTooBasso 102-3
10Galaxie 3Tapper´s InnToo2-3
11Moision Olkkari 2Tapper´s InnToo0-5
12Tapper´s InnTooPub Jaska 24-1

PLAYOFF
13Fox 2Tapper´s InnToo2-3
14Tapper´s InnTooFox 22-3
15Fox 2Tapper´s InnToo2-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803061 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk