Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Satama

Satama
Veteraaninkatu 3, Turku
Puh. 02-2385565

Joukkueen kapteeni:
Ralf Brass

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Team Cassu6718171
5Satama5118126
10Pub Pietro1618018
9Proffa 22418315
3Pocket 45318108
6Par Rocks5018126
4Iloinen Härkä 25218126
7Iloinen Härkã 44118711
8Galaxie kakkonen3818513
2Fox 15718126

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Hannu Nurmi
12
11
490.39
Petteri Hagström
11
7
324.14
Ville Sarkki
11
5
274.7
Ralf Brass
7
5
237.13
Eetu Virtanen
7
4
202.22
Pete Pursiainen
7
4
177.61
Vesa Sjöblom
7
3
166.43
Tomi Kurki
7
3
164.71
Tomi Hämälainen
6
3
135.03
Teemu Pursiainen
6
2
126.26
Make Lintula
3
3
100
Tomi Susi
4
1
68.22
Sami Ek
2
0
20
Jorma Saari
0
0
0
Jan Ingman
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42SatamaFox 14-1
43Par RocksSatama1-4
44SatamaProffa 23-2
45Pub PietroSatama0-5
46Pocket 4Satama4-1
47SatamaGalaxie kakkonen3-2
48Iloinen Härkä 2Satama3-2
49SatamaIloinen Härkã 43-2
50Team CassuSatama4-1
4Fox 1Satama2-3
5SatamaPar Rocks5-0
6Proffa 2Satama3-2
7SatamaPub Pietro3-2
8SatamaPocket 42-3
9Galaxie kakkonenSatama2-3
10SatamaIloinen Härkä 23-2
11Iloinen Härkã 4Satama2-3
12SatamaTeam Cassu1-4

PLAYOFF
13Iloinen Härkä 2Satama2-3
14SatamaIloinen Härkä 22-3
15Iloinen Härkä 2Satama1-4

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802957 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk