Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Tapper´s Inn

Tapper´s Inn
Viljontie 8, Sauvo
Puh. 02-4730116

Joukkueen kapteeni:
Mika Mäkilä

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Sami Vuorisalo
14
9.5
422.74
Mikko Jokinen
14
6
306.86
Miikkael Söderlund
12
7
305.5
Mika Mäkilä
15
5
285.36
Juho Lehto
11
5
282.92
Ville Aholainen
13
4
242.81
Markus Kanervo
11
1.5
153.46

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42PelimiesTapper´s Inn4-1
43Tapper´s InnPocket 11-4
44Proffa 1Tapper´s Inn3-2
45Tapper´s InnIloinen Härkä 12-3
46Pub Jaska 1Tapper´s Inn3-2
47Tapper´s InnTaimon Krouvi3-2
48Pocket 2Tapper´s Inn3-2
49Galaxie 1Tapper´s Inn2-3
50Tapper´s InnAura3-2
4Tapper´s InnPelimies2-3
5Pocket 1Tapper´s Inn4-1
6Tapper´s InnProffa 10-5
7Iloinen Härkä 1Tapper´s Inn2-3
8Tapper´s InnPub Jaska 14-1
9Taimon KrouviTapper´s Inn3-2
10Tapper´s InnPocket 23-2
11Tapper´s InnGalaxie 11-4
12AuraTapper´s Inn2-3

PLAYOFF
13Pocket 1Tapper´s Inn5-0
14Tapper´s InnPocket 10-5
15Pocket 1Tapper´s Inn

Seuraava ottelu

vk 15Pocket 1Tapper´s Inn

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803024 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk