Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Basso 2

Ravintola Basso
Littoistentie 81, Turku
Puh. 0400-968731
ravintolabasso.fi/

Joukkueen kapteeni:
Ari Heinonen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Kai Kolehmainen
12
11
551.3
Ari Heinonen
12
9
435.26
Janne Haltia
12
8
398.2
Iisko Toivonen
12
9
377.41
Niko Heiskala
11
8
364.6
Juho Jalo
10
6
347.42
Ville-pekka Manner
12
6
326.42
Markus Fyhr
9
7
315.04
Kari Sinisalo
12
7
287.94
Kimi Toivonen
8
4
221.35

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Basso 2Basso 103-2
41Galaxie 3Basso 21-4
42Basso 2Pub Jaska 23-2
43Tapper´s InnTooBasso 21-4
44Basso 2Fox 23-2
45Moision Olkkari 2Basso 21-4
46Moision Olkkari 1Basso 22-3
47Basso 2Ihan vaan pubi 15-0
48Cottun pubBasso 22-3
49Basso 2Ekubilis4-1
50Pocket 3Basso 22-3
2Basso 10Basso 23-2
3Basso 2Galaxie 34-1
4Pub Jaska 2Basso 21-4
5Basso 2Tapper´s InnToo3-2
6Fox 2Basso 22-3
7Basso 2Moision Olkkari 25-0
8Basso 2Moision Olkkari 13-2
9Ihan vaan pubi 1Basso 22-3
10Basso 2Cottun pub3-2
11EkubilisBasso 21-4
12Basso 2Pocket 32-3

PLAYOFF
13Basso 2Pocket 33-2
14Pocket 3Basso 22-3
15Basso 2Pocket 32-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802918 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk