Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Ekubilis

Ekmanin Krouvi
Ekmaninkatu 4, Turku
Puh. 02-2483294

Joukkueen kapteeni:
Jouko Heikkinen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Juhani Myllyniemi
21
13
667.38
Jouko Heikkinen
19
13
631.88
Heikki Vihervirta
17
10
509.59
Jarno Saarinen
10
5
255.35
Mikko Kaarmela
11
2
179.52
Olli-Pekka Vaimala
10
1
148.05
Roope Hietarinta
6
2
141.57
Jani Huhta
9
2
132
Pasi Rantanen
4
1
63.3
Juha Nurminen
2
0
20
Anne Hietarinta
1
0
10
Mauri Jaakkola
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Pub Jaska 2Ekubilis4-1
41EkubilisTapper´s InnToo2-3
42EkubilisFox 21-4
43EkubilisMoision Olkkari 24-1
44Basso 10Ekubilis3-2
45EkubilisGalaxie 32-3
46Pocket 3Ekubilis2-3
47EkubilisCottun pub1-4
48Moision Olkkari 1Ekubilis2-3
49Basso 2Ekubilis4-1
50EkubilisIhan vaan pubi 11-4
2EkubilisPub Jaska 23-2
3Tapper´s InnTooEkubilis1-4
4Fox 2Ekubilis5-0
5Moision Olkkari 2Ekubilis1-4
6EkubilisBasso 101-4
7Galaxie 3Ekubilis3-2
8EkubilisPocket 34-1
9Cottun pubEkubilis2-3
10EkubilisMoision Olkkari 13-2
11EkubilisBasso 21-4
12Ihan vaan pubi 1Ekubilis2-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802904 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk