Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Surutoin

Surutoin
Kaskenkatu 12, Turku
Puh. 02-2333417

Joukkueen kapteeni:
Miika Koivikko

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
13Höveli 24024519
12Old Smuggler4124717
11Semafori4924816
10Iloinen Härkä 35224717
9Masa Team52241014
8Tapper´s InnTres5324915
7Pocket 55624915
6Ihan vaan pubi 256241113
5Surutoin6524168
4Basso 37024186
3D-klubi7324168
2BK-17624177
1Höveli 19624231

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Tom Rantanen
16
13
750.78
Miika Koivikko
22
11
668.93
Marko Savolainen
23
12
652.41
Jussi Anttila
21
9
472.17
Riku Räsänen
9
7
330.24
Timo Marttila
5
4
146.33
Johannes Taka-Eilola
7
2
119.3
Aapo Sukava
6
1
107.39
Janne Mickelsson
3
2
95.92
Aaro Siekkinen
3
2
70
Tomi Tervomaa
1
1
35.1
Samuli Siinne
1
1
30
Tony Kivikoski
3
0
30
Vesa Mistola
0
0
0
Mika Viherlaakso
0
0
0
Henri Saarni
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40ASurutoinOld Smuggler3-2
40BIhan vaan pubi 2Surutoin2-3
41ABasso 3Surutoin2-3
41BD-klubiSurutoin2-3
42SurutoinMasa Team2-3
43SurutoinSemafori2-3
45SurutoinTapper´s InnTres3-2
46SurutoinIloinen Härkä 34-1
47Höveli 1Surutoin5-0
48SurutoinHöveli 23-2
49Pocket 5Surutoin2-3
50SurutoinBK-13-2
2ASurutoinIhan vaan pubi 24-1
2BOld SmugglerSurutoin1-4
3ASurutoinBasso 32-3
3BSurutoinD-klubi3-2
4Masa TeamSurutoin1-4
5SemaforiSurutoin4-1
7Tapper´s InnTresSurutoin3-2
8Iloinen Härkä 3Surutoin2-3
9SurutoinHöveli 11-4
10Höveli 2Surutoin1-4
11SurutoinPocket 53-2
12BK-1Surutoin3-2

PLAYOFF
13Basso 3Surutoin4-1
14SurutoinBasso 32-3
15Basso 3Surutoin1-4

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802978 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk