Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pocket 5

Pocket Bar & Billiard
Yliopistonkatu, Turku
Puh. 040-7634321
www.pocketbar.fi

Joukkueen kapteeni:
Jani Lehtonen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jere Salminen
24
12
669.87
Joni Hongisto
19
13
666.51
Timo Leiniö
19
9
488.8
Jani Lehtonen
19
6
398.43
Totte Sarlin
10
4
203.81
Aaron Kykkänen
10
3
178.8
Kasper Kordelin
4
4
164.5
Juha-matti Hörkkö
6
2
122.21
Rauno Tuominen
3
2
80.6
Tomi Varjo
4
1
79.17
Oliver Kordelin
2
0
20

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40APocket 5Masa Team4-1
40BBK-1Pocket 53-2
41AIhan vaan pubi 2Pocket 53-2
42Höveli 2Pocket 54-1
43Pocket 5Tapper´s InnTres5-0
44Basso 3Pocket 51-4
45Pocket 5Old Smuggler4-1
46D-klubiPocket 53-2
47Pocket 5Semafori5-0
48Iloinen Härkä 3Pocket 52-3
49Pocket 5Surutoin2-3
50Höveli 1Pocket 55-0
2APocket 5BK-12-3
2BMasa TeamPocket 51-4
3APocket 5Ihan vaan pubi 22-3
4Pocket 5Höveli 23-2
5Tapper´s InnTresPocket 53-2
6Pocket 5Basso 30-5
7Old SmugglerPocket 52-3
8Pocket 5D-klubi1-4
9SemaforiPocket 54-1
10Pocket 5Iloinen Härkä 31-4
11SurutoinPocket 53-2
12Pocket 5Höveli 11-4

PLAYOFF
13BK-1Pocket 53-2
14Pocket 5BK-11-4
15BK-1Pocket 55-0

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802913 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk