Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Fox 2

Mr Fox
Vanhahämeentie 105, Turku
Puh. 02-2373640
www.ravintolafox.fi/

Joukkueen kapteeni:
Sami Maisalo

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Marko Nurmi
21
17
810.91
Mikko Nissilä
21
14
665.94
Sami Maisalo
16
10
547.54
Esa Haliseva
13
9
419.05
Janne Rantanen
15
9
401.28
Kimmo Herne
12
4
219.34
Pekka Lindholm
4
3
166.02
Niko Järvinen
8
3
158.74
Ville Tuomi
0
0
0
Jarmo Tirkkonen
0
0
0
Ville Lehto
0
0
0
Tero Jalava
0
0
0
Jouni Ruotsi
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Fox 2Cottun pub3-2
41Ihan vaan pubi 1Fox 21-4
42EkubilisFox 21-4
43Fox 2Pocket 32-3
44Basso 2Fox 23-2
45Fox 2Moision Olkkari 13-2
46Tapper´s InnTooFox 21-4
47Pub Jaska 2Fox 21-4
48Fox 2Basso 103-2
49Galaxie 3Fox 23-2
50Fox 2Moision Olkkari 24-1
2Cottun pubFox 21-4
3Fox 2Ihan vaan pubi 13-2
4Fox 2Ekubilis5-0
5Pocket 3Fox 21-4
6Fox 2Basso 22-3
7Moision Olkkari 1Fox 24-1
8Fox 2Tapper´s InnToo3-2
9Fox 2Pub Jaska 23-2
10Basso 10Fox 22-3
11Fox 2Galaxie 32-3
12Moision Olkkari 2Fox 21-4

PLAYOFF
13Fox 2Tapper´s InnToo2-3
14Tapper´s InnTooFox 22-3
15Fox 2Tapper´s InnToo2-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65843 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802269 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk