Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Old Smuggler

Old Smuggler
Hyvättyläntie 4, Lieto
Puh. 02-4872891

Joukkueen kapteeni:
Mika Jokinen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
4Basso 37024186
2BK-17624177
3D-klubi7324168
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
9Masa Team52241014
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
11Semafori4924816
10Iloinen Härkä 35224717
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Mika Jokinen
18
10
542.36
Tommi Kankare
13
8
385.11
Teppo Lehto
13
5
284.66
Toni Kokkonen
13
4
230.3
Erkko Lehtonen
13
2
214.2
Kalle Raeske
11
3
203.92
Henri Väisänen
6
4
168.62
Jani Kuusisto
9
2
160.84
Teemu Tanninen
10
1
152.47
Jari Kärkänen
11
0
110
Jari Nieminen
3
2
79.8

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40ASurutoinOld Smuggler3-2
40BOld SmugglerD-klubi2-3
41AOld SmugglerIloinen Härkä 33-2
41BOld SmugglerMasa Team1-4
42SemaforiOld Smuggler2-3
43BK-1Old Smuggler5-0
44Old SmugglerHöveli 23-2
45Pocket 5Old Smuggler4-1
46Old SmugglerHöveli 11-4
47Ihan vaan pubi 2Old Smuggler4-1
48Tapper´s InnTresOld Smuggler3-2
49Old SmugglerBasso 32-3
2AD-klubiOld Smuggler5-0
2BOld SmugglerSurutoin1-4
3AIloinen Härkä 3Old Smuggler2-3
3BMasa TeamOld Smuggler4-1
4Old SmugglerSemafori1-4
5Old SmugglerBK-11-4
6Höveli 2Old Smuggler2-3
7Old SmugglerPocket 52-3
8Höveli 1Old Smuggler4-1
9Old SmugglerIhan vaan pubi 23-2
10Old SmugglerTapper´s InnTres1-4
11Basso 3Old Smuggler2-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802932 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk