Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pub Jaska 1

Pub Jaska
Alhastentie 7, Raisio
Puh. 02-4372430

Joukkueen kapteeni:
Aki Mundolin

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Aki Mundolin
18
11.5
556.9
Kai Keihola
12
7.5
365.66
Henri Tähtinen
15
8
356.86
Lassi Heiskanen
14
6.5
351.94
Janne Järvelä
13
4
239.11
Jouni Niemelä
9
1
113
Jari Palonen
7
0
70
Petri Tamminen
2
1.5
69.84

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Iloinen Härkä 1Pub Jaska 13-2
43Pub Jaska 1Galaxie 13-2
44Pub Jaska 1Taimon Krouvi3-2
45Pocket 2Pub Jaska 13-2
46Pub Jaska 1Tapper´s Inn3-2
47AuraPub Jaska 12-3
48Pub Jaska 1Pelimies1-4
49Pocket 1Pub Jaska 12-3
50Pub Jaska 1Proffa 13-2
4Pub Jaska 1Iloinen Härkä 13-2
5Galaxie 1Pub Jaska 12-3
6Taimon KrouviPub Jaska 13-2
7Pub Jaska 1Pocket 21-4
8Tapper´s InnPub Jaska 14-1
9Pub Jaska 1Aura1-4
10PelimiesPub Jaska 13-2
11Pub Jaska 1Pocket 14-1
12Proffa 1Pub Jaska 15-0

PLAYOFF
13AuraPub Jaska 12-3
14Pub Jaska 1Aura2-3
15AuraPub Jaska 13-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803037 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk