Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Iloinen Härkä 1

Iloinen Härkä
Ieskatu 1, Turku
Puh. 02-2320015
www.iloinenharka.fi/
Web-kamera

Joukkueen kapteeni:
Pasi Haaslahti

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket 16218135
2Aura5618126
4Pocket 24618117
5Pelimies4618108
3Proffa 1491899
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
8Tapper´s Inn3818711
9Taimon Krouvi3318612
10Iloinen Härkä 13118513

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Mikko Nousiainen
15
7
352.56
Niko Mäki
13
6
326.36
Jesse Laihonen
16
4
295.67
Jani Lehtonen
11
4
246.1
Janne Niskanen
11
4
215.22
Pasi Haaslahti
11
2
193.48
Jari Viljanen
7
3
151.84
Jesse Sandell
4
1
61
Mikko Rautio
3
0
25

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Iloinen Härkä 1Pub Jaska 13-2
43Taimon KrouviIloinen Härkä 12-3
44Iloinen Härkä 1Pocket 20-5
45Tapper´s InnIloinen Härkä 12-3
46Iloinen Härkä 1Aura1-4
47PelimiesIloinen Härkä 15-0
48Iloinen Härkä 1Pocket 10-5
49Proffa 1Iloinen Härkä 14-1
50Iloinen Härkä 1Galaxie 12-3
4Pub Jaska 1Iloinen Härkä 13-2
5Iloinen Härkä 1Taimon Krouvi4-1
6Pocket 2Iloinen Härkä 13-2
7Iloinen Härkä 1Tapper´s Inn2-3
8AuraIloinen Härkä 13-2
9Iloinen Härkä 1Pelimies3-2
10Pocket 1Iloinen Härkä 14-1
11Iloinen Härkä 1Proffa 10-5
12Galaxie 1Iloinen Härkä 13-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802921 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk