Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Taimon Krouvi

Taimon Krouvi
Nuhjalantie 8, Naantali
Puh. 02-4354781

Joukkueen kapteeni:
Joonas Österlund

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Lauri Linden
17
14
555.83
Tero Salminen
14
7
369.97
Joonas Österlund
11
6
311.18
Esa Juvala
10
5
310.59
Erkka Kettunen
8
4
243.18
Olli-pekka Lehtinen
6
1
83.64
Janne Laitinen
5
1
71
Marko Malmi
5
0
50
Teppo Nieminen
3
0
30
Antero Lindström
1
0
10

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Proffa 1Taimon Krouvi2-3
43Taimon KrouviIloinen Härkä 12-3
44Pub Jaska 1Taimon Krouvi3-2
45Taimon KrouviGalaxie 12-3
46Taimon KrouviPocket 22-3
47Tapper´s InnTaimon Krouvi3-2
48Taimon KrouviAura2-3
49PelimiesTaimon Krouvi1-4
50Taimon KrouviPocket 10-5
4Taimon KrouviProffa 12-3
5Iloinen Härkä 1Taimon Krouvi4-1
6Taimon KrouviPub Jaska 13-2
7Galaxie 1Taimon Krouvi4-1
8Pocket 2Taimon Krouvi2-3
9Taimon KrouviTapper´s Inn3-2
10AuraTaimon Krouvi5-0
11Taimon KrouviPelimies4-1
12Pocket 1Taimon Krouvi3-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803011 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk