Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Basso 10

Basso
Littoistentie , Turku
Puh. 0400968731

Joukkueen kapteeni:
Mikko Kalliomäki

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
4Cottun pub6222139
3Moision Olkkari 164221210
8Pocket 353221210
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
9Ekubilis49221012
7Tapper´s InnToo54221012
11Galaxie 34722913
10Pub Jaska 24922715
12Moision Olkkari 22322121

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Arton Bajzinca
18
17
873.74
Sami Laitinen
18
14
705.74
Jani Juutinen
14
10
519.98
Faton Bajzinca
10
6
268.54
Mikko Kalliomäki
16
3
239.2
Niina Vuori
10
3
230.94
Jonne Järvi
7
2
127.1
Joni Toivonen
5
1
73
Ville Nyman
7
0
70
Janne Kaarne
5
0
50

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40Basso 2Basso 103-2
41Basso 10Moision Olkkari 12-3
42Cottun pubBasso 103-2
43Ihan vaan pubi 1Basso 102-3
44Basso 10Ekubilis3-2
45Basso 10Pocket 32-3
46Moision Olkkari 2Basso 102-3
47Basso 10Tapper´s InnToo2-3
48Fox 2Basso 103-2
49Basso 10Pub Jaska 23-2
50Galaxie 3Basso 102-3
2Basso 10Basso 23-2
3Moision Olkkari 1Basso 105-0
4Basso 10Cottun pub2-3
5Basso 10Ihan vaan pubi 12-3
6EkubilisBasso 101-4
7Pocket 3Basso 102-3
8Basso 10Moision Olkkari 24-1
9Tapper´s InnTooBasso 102-3
10Basso 10Fox 22-3
11Pub Jaska 2Basso 103-2
12Basso 10Galaxie 34-1

PLAYOFF
13Moision Olkkari 1Basso 105-0
14Basso 10Moision Olkkari 13-2
15Moision Olkkari 1Basso 105-0

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802876 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk