Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Semafori

Semafori
Juhannuskatu 24, Turku
Puh. 02 2540208
fi-fi.facebook.com/semafori

Joukkueen kapteeni:
Kari Roth

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
13Höveli 24024519
12Old Smuggler4124717
11Semafori4924816
10Iloinen Härkä 35224717
9Masa Team52241014
8Tapper´s InnTres5324915
7Pocket 55624915
6Ihan vaan pubi 256241113
5Surutoin6524168
4Basso 37024186
3D-klubi7324168
2BK-17624177
1Höveli 19624231

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Kari Roth
17
7
460.81
Pertti Wigren
15
6
386.28
Matti Stenholm
12
6
362.02
Kasper Suominen
9
5
294.77
Mikael Karjalainen
12
5
293.86
Kalle Uro
11
5
243.1
Kai Salonen
11
5
238.04
Antti Haste
12
2
173.08
Miikka Raittila
5
3
164.21
Heidi Kettunen
7
2
156.4
Jani Högmander
3
2
86.78
Marjo Laakso
3
1
51
Arto Hartonen
3
0
30

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40ASemaforiTapper´s InnTres1-4
40BSemaforiBasso 33-2
41BSemaforiIloinen Härkä 33-2
42SemaforiOld Smuggler2-3
43SurutoinSemafori2-3
44SemaforiD-klubi1-4
45Höveli 1Semafori3-2
46SemaforiHöveli 22-3
47Pocket 5Semafori5-0
48SemaforiMasa Team1-4
49BK-1Semafori3-2
50SemaforiIhan vaan pubi 22-3
2ABasso 3Semafori3-2
2BTapper´s InnTresSemafori3-2
3BIloinen Härkä 3Semafori3-2
4Old SmugglerSemafori1-4
5SemaforiSurutoin4-1
6D-klubiSemafori4-1
7SemaforiHöveli 10-5
8Höveli 2Semafori2-3
9SemaforiPocket 54-1
10Masa TeamSemafori4-1
11SemaforiBK-11-4
12Ihan vaan pubi 2Semafori2-3

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803002 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk