Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Pelimies

Bar Pelimies
Yliopistonkatu 26 20100, Turku
Puh. 02-2324000

Joukkueen kapteeni:
Joona Koivisto

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Tien Hoang Lam
18
10
479.33
Tien Hoan Lam
18
10
468.76
Joona Koivisto
16
10
455.17
Joakim Salminen
16
7
365.36
Niko Mäkelä
10
7
328.38
Tony Silvan
4
1
75.09
Le Thanh Thoi
4
1
61
Xhavit Matoshi
3
1
56.41

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42PelimiesTapper´s Inn4-1
43AuraPelimies2-3
44Galaxie 1Pelimies0-5
45PelimiesPocket 11-4
46Proffa 1Pelimies3-2
47PelimiesIloinen Härkä 15-0
48Pub Jaska 1Pelimies1-4
49PelimiesTaimon Krouvi1-4
50Pocket 2Pelimies3-2
4Tapper´s InnPelimies2-3
5PelimiesAura3-2
6PelimiesGalaxie 13-2
7Pocket 1Pelimies5-0
8PelimiesProffa 14-1
9Iloinen Härkä 1Pelimies3-2
10PelimiesPub Jaska 13-2
11Taimon KrouviPelimies4-1
12PelimiesPocket 21-4

PLAYOFF
13Pocket 2Pelimies3-2
14PelimiesPocket 22-3
15Pocket 2Pelimies3-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65855 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803175 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk