Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Aura

Aura Biljardi
Yliopistonkatu 14, turku
Puh. 02-2510228
aurabiljardi.com

Joukkueen kapteeni:
Saku Tuominen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 13118513
9Taimon Krouvi3318612
8Tapper´s Inn3818711
7Pub Jaska 1401899
6Galaxie 14318810
5Pelimies4618108
4Pocket 24618117
3Proffa 1491899
2Aura5618126
1Pocket 16218135

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Johannes Kauhanen
16
16
669.03
Saku Tuominen
15
13
501.17
Janne Wiss
17
8
423.39
Esa Oksa
10
6
321.52
Tomi Kangas
9
5
227.41
Tommi Linnaoja
5
4
223.33
Samuli Hynninen
7
2
120.46
Janne Vulli
4
2
86
Toni Hannula
4
0
40
Ari Lågas
3
0
30
Pertti Muurainen
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Galaxie 1Aura1-4
43AuraPelimies2-3
44Pocket 1Aura2-3
45AuraProffa 13-2
46Iloinen Härkä 1Aura1-4
47AuraPub Jaska 12-3
48Taimon KrouviAura2-3
49AuraPocket 25-0
50Tapper´s InnAura3-2
4AuraGalaxie 12-3
5PelimiesAura3-2
6AuraPocket 13-2
7Proffa 1Aura1-4
8AuraIloinen Härkä 13-2
9Pub Jaska 1Aura1-4
10AuraTaimon Krouvi5-0
11Pocket 2Aura2-3
12AuraTapper´s Inn2-3

PLAYOFF
13AuraPub Jaska 12-3
14Pub Jaska 1Aura2-3
15AuraPub Jaska 13-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1803018 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk