Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

D-klubi

Galaxie Center Turku
Eerikinkatu 30, Turku
Puh. 010-4233237
http://www.galaxie.fi/turku/
Web-kamera

Joukkueen kapteeni:
Teukka Lehto

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Joni Laine
24
17
889.08
Markus Poikonen
15
14
640.6
Teukka Lehto
22
13
638.74
Markku Taurula
19
11
608.59
Matias Mikkola
12
7
411.55
Tapio Elo
11
6
283.41
Petteri Räty
6
5
185.84
Jonne Puukka
4
0
40
Ville Trygg
3
0
30
Joni Lehtonen
2
0
20
Dima Riehakainen
1
0
10
Antti Kodisoja
1
0
10
Toni Silvan
0
0
0
Reino Oikelmus
0
0
0
Florence Kimario
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40AD-klubiBasso 34-1
40BOld SmugglerD-klubi2-3
41ATapper´s InnTresD-klubi2-3
41BD-klubiSurutoin2-3
42D-klubiIhan vaan pubi 25-0
43Höveli 1D-klubi4-1
44SemaforiD-klubi1-4
46D-klubiPocket 53-2
47Iloinen Härkä 3D-klubi2-3
48D-klubiBK-12-3
49Höveli 2D-klubi2-3
50Masa TeamD-klubi0-5
2AD-klubiOld Smuggler5-0
2BBasso 3D-klubi4-1
3AD-klubiTapper´s InnTres3-2
3BSurutoinD-klubi3-2
4Ihan vaan pubi 2D-klubi3-2
5D-klubiHöveli 11-4
6D-klubiSemafori4-1
8Pocket 5D-klubi1-4
9D-klubiIloinen Härkä 34-1
10BK-1D-klubi4-1
11D-klubiHöveli 24-1
12D-klubiMasa Team4-1

PLAYOFF
13D-klubiIhan vaan pubi 24-1
14Ihan vaan pubi 2D-klubi3-2
15D-klubiIhan vaan pubi 24-1

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802895 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk