Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Galaxie 1

Galaxie Center Turku
Eerikinkatu 30, Turku
Puh. 010-4233237
www.galaxie.fi/turku/
Web-kamera

Joukkueen kapteeni:
Niko Sjölund

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket 16218135
2Aura5618126
3Proffa 1491899
4Pocket 24618117
5Pelimies4618108
6Galaxie 14318810
7Pub Jaska 1401899
8Tapper´s Inn3818711
9Taimon Krouvi3318612
10Iloinen Härkä 13118513

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jussi Haapasaari
15
9
476.77
Kari Johansson
11
10
463.34
Martin Langford
9
7
281.24
Tommi Laine
13
5
270.31
Joonas Lallo
10
4
230.96
Kalle Heikkilä
9
4
224.77
Sami Laitervo
8
2
141.81
Niko Sjölund
7
2
131.75
Oskari Päiviö
4
0
40
Kai Nurminen
4
0
40

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Galaxie 1Aura1-4
43Pub Jaska 1Galaxie 13-2
44Galaxie 1Pelimies0-5
45Taimon KrouviGalaxie 12-3
46Galaxie 1Pocket 12-3
47Pocket 2Galaxie 14-1
48Galaxie 1Proffa 14-1
49Galaxie 1Tapper´s Inn2-3
50Iloinen Härkä 1Galaxie 12-3
4AuraGalaxie 12-3
5Galaxie 1Pub Jaska 12-3
6PelimiesGalaxie 13-2
7Galaxie 1Taimon Krouvi4-1
8Pocket 1Galaxie 14-1
9Galaxie 1Pocket 24-1
10Proffa 1Galaxie 13-2
11Tapper´s InnGalaxie 11-4
12Galaxie 1Iloinen Härkä 13-2

PLAYOFF
13Proffa 1Galaxie 13-2
14Galaxie 1Proffa 12-3
15Proffa 1Galaxie 13-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802489 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk