Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Basso 3

Ravintola Basso
Littoistentie 81, Turku
Puh. 0400-968731
ravintolabasso.fi/

Joukkueen kapteeni:
Anni Puikkonen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
13Höveli 24024519
12Old Smuggler4124717
11Semafori4924816
10Iloinen Härkä 35224717
9Masa Team52241014
8Tapper´s InnTres5324915
7Pocket 55624915
6Ihan vaan pubi 256241113
5Surutoin6524168
4Basso 37024186
3D-klubi7324168
2BK-17624177
1Höveli 19624231

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Ilir Durmishaj
16
15
703.49
Tomi Aho
17
13
699.01
Lauri Kettunen
15
8
465.01
Miikka Laine
6
6
338.66
Riku Laine
15
6
334.71
Ville Nurmi
8
6
294.01
Anni Puikkonen
8
5
289.82
Toni Junkkarinen
11
4
217.79
Jari Jussi Lehtonen
7
3
171.74
Elisa Tolppanen
6
2
138.88
Benita Wirth
7
2
113
Pertti Manner
2
0
20
Markus Mattila
2
0
20

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40AD-klubiBasso 34-1
40BSemaforiBasso 33-2
41ABasso 3Surutoin2-3
41BBK-1Basso 32-3
43Basso 3Höveli 23-2
44Basso 3Pocket 51-4
45Iloinen Härkä 3Basso 31-4
46Basso 3Ihan vaan pubi 23-2
47Masa TeamBasso 32-3
48Basso 3Höveli 13-2
49Old SmugglerBasso 32-3
50Tapper´s InnTresBasso 32-3
2ABasso 3Semafori3-2
2BBasso 3D-klubi4-1
3ASurutoinBasso 32-3
3BBasso 3BK-14-1
5Höveli 2Basso 31-4
6Pocket 5Basso 30-5
7Basso 3Iloinen Härkä 33-2
8Ihan vaan pubi 2Basso 32-3
9Basso 3Masa Team4-1
10Höveli 1Basso 34-1
11Basso 3Old Smuggler2-3
12Basso 3Tapper´s InnTres3-2

PLAYOFF
13Basso 3Surutoin4-1
14SurutoinBasso 32-3
15Basso 3Surutoin1-4

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802881 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk