Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

BK-1

Biljardikahvila
Kurjenmäenkatu 3, Turku
Puh. 02-2373175
www.biljardikahvila.fi

Joukkueen kapteeni:
Timo Tuomenkoski

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Jari Kakko
20
15
826.73
Jussi Laaksonen
15
13
703.9
Janne Kivelä
16
11
589.45
Jukka Salonen
15
9
423.6
Tero Loimovuori
10
8
412.32
Henri Laiho
8
7
339.81
Timo Tuomenkoski
11
5
314.57
Mika Malmlund
7
2
139.52
Asko Järvinen
7
3
137
Tiia Kakko
4
2
110.79
Mikko Nieminen
3
1
65.31
Timo Takala
3
1
50
Ronnie Katajainen
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40AHöveli 2BK-10-5
40BBK-1Pocket 53-2
41AHöveli 1BK-14-1
41BBK-1Basso 32-3
42Iloinen Härkä 3BK-12-3
43BK-1Old Smuggler5-0
44Ihan vaan pubi 2BK-13-2
45BK-1Masa Team4-1
47BK-1Tapper´s InnTres5-0
48D-klubiBK-12-3
49BK-1Semafori3-2
50SurutoinBK-13-2
2APocket 5BK-12-3
2BBK-1Höveli 25-0
3ABK-1Höveli 12-3
3BBasso 3BK-14-1
4BK-1Iloinen Härkä 32-3
5Old SmugglerBK-11-4
6BK-1Ihan vaan pubi 25-0
7Masa TeamBK-12-3
9Tapper´s InnTresBK-12-3
10BK-1D-klubi4-1
11SemaforiBK-11-4
12BK-1Surutoin3-2

PLAYOFF
13BK-1Pocket 53-2
14Pocket 5BK-11-4
15BK-1Pocket 55-0

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65843 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802262 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk