Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Proffa 1

Proffan Kellari
Rehtorinpellonkatu 6, Turku
Puh. 02-2505515

Joukkueen kapteeni:
Sami Salminen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket 16218135
2Aura5618126
3Proffa 1491899
4Pocket 24618117
5Pelimies4618108
6Galaxie 14318810
7Pub Jaska 1401899
8Tapper´s Inn3818711
9Taimon Krouvi3318612
10Iloinen Härkä 13118513

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Juho-antti Uusipere
16
12
555.13
Roni Silvennoinen
14
8
441.04
Jukka Limo
14
7
414.93
Tero Konstari
9
5
252.1
Sami Salminen
7
4
192.36
Jarno Heikkilä
4
4
156.84
Sammy Järnström
6
4
156.21
Samppa Kemppinen
8
2
134.56
Petteri Forsström
5
2
93
Ilkka Fali
4
1
69.04
Otto Haaki
2
0
20
Mika Myrskyranta
1
0
10

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
42Proffa 1Taimon Krouvi2-3
43Pocket 2Proffa 10-5
44Proffa 1Tapper´s Inn3-2
45AuraProffa 13-2
46Proffa 1Pelimies3-2
47Pocket 1Proffa 15-0
48Galaxie 1Proffa 14-1
49Proffa 1Iloinen Härkä 14-1
50Pub Jaska 1Proffa 13-2
4Taimon KrouviProffa 12-3
5Proffa 1Pocket 22-3
6Tapper´s InnProffa 10-5
7Proffa 1Aura1-4
8PelimiesProffa 14-1
9Proffa 1Pocket 12-3
10Proffa 1Galaxie 13-2
11Iloinen Härkä 1Proffa 10-5
12Proffa 1Pub Jaska 15-0

PLAYOFF
13Proffa 1Galaxie 13-2
14Galaxie 1Proffa 12-3
15Proffa 1Galaxie 13-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65844 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802893 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk