Turun Seudun Pool

Turun seudun pool ry

KIRJAUDU SISÄÄN
  • Pubiliiga
  • Kilpailut
  • Materiaalit
  • Yhdistys
  • Linkit
  • Pubiliiga
  • Kamerat
  • Otteluohjelma
  • Pelaajaranking
  • Joukkueet
  • Uutiset

Höveli 2

Höveli
Hyrköistentie 26, Turku
Puh. 02-2403327

Joukkueen kapteeni:
Titta Halonen

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519

Pelaajat

Nimi
o
v
pisteet
Janne Nieminen
16
9
496.44
Esa Immonen
10
6
357.17
Jouko Turpeinen
13
7
303.38
Peter Rosenback
15
4
296.76
Janne Sipilä
12
4
251.78
Larri Sankari
11
3
228.44
Sanna Hautamäki
11
1
185.44
Titta Halonen
10
3
185.21
Suvi Laaksonen
10
3
175.3
Jonne Laakso
6
0
60
Hanna Marttinen
5
0
50
Juha Lajunen
1
0
10
Markku Hiippala
0
0
0

Otteluohjelma

VkKotijoukkueVierasjoukkueTulos / Pelipäivä
40AHöveli 2BK-10-5
40BHöveli 1Höveli 24-1
41AMasa TeamHöveli 23-2
41BTapper´s InnTresHöveli 24-1
42Höveli 2Pocket 54-1
43Basso 3Höveli 23-2
44Old SmugglerHöveli 23-2
45Höveli 2Ihan vaan pubi 21-4
46SemaforiHöveli 22-3
48SurutoinHöveli 23-2
49Höveli 2D-klubi2-3
50Iloinen Härkä 3Höveli 22-3
2AHöveli 2Höveli 10-5
2BBK-1Höveli 25-0
3AHöveli 2Masa Team3-2
3BHöveli 2Tapper´s InnTres1-4
4Pocket 5Höveli 23-2
5Höveli 2Basso 31-4
6Höveli 2Old Smuggler2-3
7Ihan vaan pubi 2Höveli 24-1
8Höveli 2Semafori2-3
10Höveli 2Surutoin1-4
11D-klubiHöveli 24-1
12Höveli 2Iloinen Härkä 33-2

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla on vieraillut 65843 uniikkia käyttäjää, sivulatauksia on tehty 1802264 kertaa.

Copyright © biljardi.com | HTML5 | CSS | design from HTML5webtemplates.co.uk