04.04.2015 JT

KAUDEN 2015 - 2016 LIIGASIVUT



Finaalipelien tulokset löydät täältä


Lehdistötiedote 12.4 Auran Aallot teki pienen jutun joka tulee ulos radiosta ma 13.4 klo 8:30 uutisten jälkeen ja uusintaa ke 15.4 klo 12:30.

Muutama kuva finaaleista

Samin ottamia kuvia finaaleista



Vanhemmat uutiset



Playoffs 2014-2015

Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket 1
5
5
10
Tapper´s Inn
0
0
0
 
Aura
2
3
3
8
Pub Jaska 1
3
2
2
7
 
Proffa 1
3
3
3
9
Galaxie 1
2
2
2
6
 
Pocket 2
3
3
3
9
Pelimies
2
2
2
6
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Team Cassu
2
3
2
7
Galaxie kakkonen
3
2
3
8
 
Fox 1
3
2
3
8
Iloinen Härkã 4
2
3
2
7
 
Pocket 4
2
1
4
7
Par Rocks
3
4
1
8
 
Iloinen Härkä 2
2
3
1
6
Satama
3
2
4
9
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Basso 2
3
3
2
8
Pocket 3
2
2
3
7
 
Fox 2
2
3
2
7
Tapper´s InnToo
3
2
3
8
 
Moision Olkkari 1
5
2
5
12
Basso 10
0
3
0
3
 
Cottun pub
4
3
4
11
Ihan vaan pubi 1
1
2
1
4
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Höveli 1
4
4
8
Tapper´s InnTres
1
1
2
 
BK-1
3
4
5
12
Pocket 5
2
1
0
3
 
D-klubi
4
2
4
10
Ihan vaan pubi 2
1
3
1
5
 
Basso 3
4
3
1
8
Surutoin
1
2
4
7


Runkosarja 2014-2015

Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Tapper´s Inn3818711
9Taimon Krouvi3318612
7Pub Jaska 1401899
3Proffa 1491899
4Pocket 24618117
1Pocket 16218135
5Pelimies4618108
10Iloinen Härkä 13118513
6Galaxie 14318810
2Aura5618126
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Team Cassu6718171
5Satama5118126
10Pub Pietro1618018
9Proffa 22418315
3Pocket 45318108
6Par Rocks5018126
4Iloinen Härkä 25218126
7Iloinen Härkã 44118711
8Galaxie kakkonen3818513
2Fox 15718126

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Tapper´s InnToo54221012
10Pub Jaska 24922715
8Pocket 353221210
12Moision Olkkari 22322121
3Moision Olkkari 164221210
5Ihan vaan pubi 158221111
11Galaxie 34722913
2Fox 26922166
9Ekubilis49221012
4Cottun pub6222139
6Basso 1056221111
1Basso 27522202
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Tapper´s InnTres5324915
5Surutoin6524168
11Semafori4924816
7Pocket 55624915
12Old Smuggler4124717
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
6Ihan vaan pubi 256241113
13Höveli 24024519
1Höveli 19624231
3D-klubi7324168
2BK-17624177
4Basso 37024186