Turun Seudun Pool ry

27.05.2018 JT


Kausi 2018-2019


Vanhemmat uutiset


TSPool logo TSPool logo

Pudotus-ja karsintapelit 2017-2018

Kahdeksaan voittoon

Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket 1/2
5
3
8
Bar Koivu 1
0
2
2
 
Iloinen Härkä 2
1
4
3
8
Proffa
4
1
2
7
 
Bilis ja Meininki
4
1
3
8
Par Rocks
1
4
2
7
 
Höveli 1
1
2
1
4
Basso II
4
3
4
11
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Team Apaja
1
2
4
7
Bar Koivu2
4
3
1
8
 
korona1
4
3
5
12
Iloinen Härkä 1
1
2
0
3
 
Pocket X
2
3
4
9
Cotton
3
2
1
6
 
Tapper`s Inn
1
2
3
6
Moision Olkkari 1
4
3
2
9
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Satama
4
4
8
Skipo 1
1
1
2
 
FOX 2
1
3
1
5
AURA III
4
2
4
10
 
Eku bilis
3
2
4
9
Ihan vaan pubi
2
3
1
6
 
Basso 3
3
1
3
7
Empty pockets
2
4
2
8
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Iloinen Härkä 4
4
5
9
Höveli 2
1
0
1
 
Tapper`s InnTres
2
1
2
5
Galaxie3
3
4
3
10
 
Iloinen Härkä 3
4
3
3
10
Korona 2
1
2
2
5
 
Koivu 3
1
Luov.
1
Ihan Vaan Pubi 2
4
5
9
IV divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pub Jaska3
3
5
8
Cottonistit
2
0
2
 
Moision Olkkari 2
4
2
2
8
Skipo2
1
3
3
7
TSPool logo TSPool logo

TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2017-2018


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Basso II3518612
9Par Rocks3518612
8Höveli 13718612
7Bilis ja Meininki3718612
6Bar Koivu 13718711
5Proffa431899
4Iloinen Härkä 25518117
3Pocket 1/25618117
2Galaxie 15618135
1Pub Jaska 15918153
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Cotton3018315
9Moision Olkkari 13818612
8Tapper`s Inn401899
7Pocket X4118810
6Bar Koivu24418711
5Iloinen Härkä 1 441899
4korona1461899
3Team Apaja5118108
2Pub Jaska 25218144
1GBilis6418153
II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Ihan vaan pubi2718216
9Empty pockets3518513
8Basso 33518612
7Eku bilis3618711
6Skipo 1451899
5AURA III4718108
4FOX 25118117
3Satama5218108
2Pub Mänty6018153
1Pirate 16218153
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Ihan Vaan Pubi 23318513
9Korona 23518513
8Koivu 33918612
7Iloinen Härkä 34018711
6Galaxie34318108
5Höveli 2471899
4Tapper`s InnTres5018117
3Iloinen Härkä 45018117
2Proffa 25218126
1G 66018144
IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7XXX151239
6Cottonistit3017413
5Skipo24217710
4Moision Olkkari 2441789
3Pub Jaska34817134
2Pocket Papat4917125
1Shooters5117107

TSPool logo TSPool logo