Turun Seudun Pool ry

05.09.2021 JT

Kausi 2021-2022


Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2020-2021


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Proffa441899
7Pocket X2818513
3Pocket 15418126
8Par Rocks2818216
2Jaska 15518135
1Härkä 26318162
4Galaxie4818810
6Bar Koivu 14018711
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Pub Jaska 23518414
7Poimari 13818513
1Pirate V6218162
6Moision Rokkari4118711
5Grillihärkä4118711
3GBilis4818135
2Basso 14918108
4Aura III4518108

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Raision Keilis431899
4Pub Mänty4418711
2Mr Fox6018126
1Korona 16518153
8Empty Pockets3018414
7Eku3018513
6Basso 33818810
3Bar Koivu 25018126
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Talli4418810
1Taimon Krouvi5918144
3Satama 15318126
7Proffa 23518612
6Naapuri 23918711
8Korona 22818414
4Iloinen Härkä4518810
2Cotton 15618135

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Pub Jaska 3381679
7Phoenix2115510
5Höveli 22815510
1Höveli 16416151
6Härkä 42715312
2Galaxie 34615105
3Aura IV411697
V divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Ribido4217107
2PocketPapat4617107
6Lindan Pojat2817314
1Koivu 34917116
3Härkä 34417107
4Cotton II4417710

TSPool logo TSPool logo